Tradice, kvalita a špičkové vybavení.

O firmě TopServis s.r.o.

Společnost TopServis Hořice s.r.o. vznikla v roce 2004 TOPSERVIS Hořice s.r.o. Sídlo firmyjako přirozené pokračování firmy Jiří Trkal – TOPSERVIS, která se v oblasti povrchových úprav kovů pohybuje už od roku 1990.

Zaměřujeme se především na provádění povrchových úprav materiálů, zejména ocelových konstrukcí, zařízení, strojů, technologických celků, lodí apod.

Povrchové úpravy kovů, tedy tryskání, metalizaci a ochranné nátěry provádíme jak dílensky, tak formou dokončovacích prací, a to včetně práce ve výškách pomocí horolezecké techniky.

Špičkové vybavení, důsledná kontrola a dodržování norem

O firmě TOPSERVIS Hořice s.r.o.Jsme vybaveni spolehlivou technikou pro přípravu povrchu, která je nezbytným základem pro kvalitní povrchovou úpravu kovů. Přípravu povrchu provádíme podle potřeby několika způsoby. Disponujeme průběžným tryskačem vhodným zejména pro tryskání profilové oceli, plechů a menších těles. Dále máme k dispozici prostorný tryskací box (18x7x7m) se zařízením pro tryskání ocelové drti. Třetí možností je mobilní tryskací zařízení vhodné pro tryskání písku nebo strusky. V případě potřeby umíme povrchy připravit také chemicky nebo jinými mechanickými postupy. (Více v sekci Příprava povrchu)

 

Nanášení nátěrových hmotNa připravený povrch aplikujeme dle přání a potřeb zákazníka ochrannou vrstvu (nebo více vrstev). Jednou z možností je provést žárový nástřik kovového povlaku, tedy připravený povrch metalizovat zinkem nebo jiným kovem. Další obvyklou metodou je nanesení vysoce kvalitní nátěrové hmoty, většinou v několika vrstvách. Obě ochranné metody je možné v případě potřeby kombinovat. (Více v sekci Metalizace a Nátěry)

 

Se svěřeným materiálem pracujeme na halové ploše více než 4000ma za pomoci mostových jeřábů jsme schopni manipulovat s až 120 tunami hmotnosti. 

Samozřejmostí je pro nás také vybavení přístrojovou technikou umožňující průběžnou kontrolu kvality prováděných prací. Spolupracujeme také s renomovanými a certifikovanými korozními inženýry, kteří jsou zárukou správného provedení povrchových úprav odpovídajícího všem aktuálním normám.

Kontaktní formulář

Hledáte spolehlivou firmu, která pro vás provede kvalitní povrchovou úpravu kovů, ocelových konstrukcí, technologických celků apod.?  Poptejte nás!
Zavolejte nám nebo napište na info@tsho.cz, nebo použijte tento kontaktní formulář.

Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Kontakt

KontaktPoptejte nás!

+420 493 699 817
info@tsho.cz

Více než 20 let zkušeností
v oblasti povrchových úprav kovů.

TOPSERVIS Hořice s.r.o.

  • 507 73 Dobrá voda 210
  • Tel.: +420 493 699 817
  • Fax.: +420 493 620 318
  • E-mail: info@tsho.cz

Webdesign & SEO: www.eStudio.cz

2013 © TopServis, s.r.o.